Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ 500kg fibc jumbo bags ] αγώνας 35 προϊόντα.
Ορθάνοικτες τοπ 500KG PP μαζικές τσάντες CPTC, τεράστιες τσάντες Fibc
| όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα των Η.Ε |
|---|---|
| υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV επεξεργασία: | τυποποιημένο ASTM Γ 154-00 |
Διαφραγμάτων μεγάλο διαστημικό αποταμιευτών μαζικό χρησιμοποιημένο τσάντα FIBC τσαντών μαζικό πολυπροπυλένιο τσαντών σκαφών της γραμμής τεράστιο
| Χρήση: | Ρύζι σίτου γεωργίας σιταριού |
|---|---|
| Χρώμα: | SGS/CPTC |
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
Πορτοκαλιά μεγάλη τσάντα FIBC με τα σκοινιά υλικών πληρώσεως, μεγάλη τεράστια τσάντα 500kg FIBC
| Όνομα προϊόντων: | πορτοκαλιά μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Ανοικτή τοπ μεγάλη μαζική τσάντα FIBC για τη συσκευασία των μαζικών αγαθών, 500KG- 3000KG SWL
| Όνομα Προϊόντος: | Τσάντα Upanel |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 35*35 " “, 36*36” “, 39*39», 40*40» |
| Χρώμα: | μαύρος, άσπρος, μπλε, |
Αποθήκευσης τεράστια τσάντα προϊόντων FIBC χρωστικών ουσιών εύφλεκτη χημική αγώγιμη
| ικανότητα: | 500kgs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| όνομα προϊόντων: | στηριγμένη μεγάλη τσάντα |
Αδιάβροχη PP υφαμένη πλαστικό τεράστια τσάντα 500kg 1000kg FIBC βιομηχανίας που γεμίζει τη μεγάλη τσάντα
| Βρόχος: | 4 ισχυρός ανθεκτικός βρόχων |
|---|---|
| Υλικό: | PP |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
500-2500kg ικανότητας UV ανθεκτικό τσαντών Fibc μαζικό που ντύνεται ανυψωτικός με το σκάφος της γραμμής PE/PP
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
|---|---|
| MOQ: | 500PCS |
| Κορυφή: | Ανοικτός/πλήρωση/Duffle |
Ανοικτός τοπ αντιστατικός τσαντών 500KG Groundable τεράστιος αερισμένος μαζικός
| Ικανότητα: | 500kg |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Άσπρα/μαύρα PP τεράστια τσάντα 1 τόνου με τη UV σταθεροποίηση 90x90x120cm
| Όνομα Προϊόντος: | Τσάντα Upanel |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 35*35 " “, 36*36” “, 39*39», |
| Χρώμα: | ΑΣΠΡΟΣ, ΜΠΛΕ, ΜΑΥΡΟΣ |
Συνήθειας έξοχος σάκος FIBC τσαντών μεγέθους μεγάλος υφαμένος τεράστιος μαζικός για τα μαζικά προϊόντα 1000Kg
| Όνομα προϊόντων: | τσάντα u-επιτροπής 1 τόνου |
|---|---|
| Βρόχοι: | βρόχοι γωνιών |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |

