Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ 500kg fibc jumbo bags ] αγώνας 36 προϊόντα.
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| Χρήση: | Μεταφορά και αποθήκευση χύδην υλικών |
|---|---|
| Παράγοντας ασφάλειας: | 5:1 |
| Προσαρμόσιμη: | - Ναι, ναι. |
UN Certified Jumbo Big Bag FIBC for Easy Loading and Unloading
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Προσαρμόσιμη: | - Ναι, ναι. |
| Προστασία από την ακτινοβολία UV: | - Ναι, ναι. |
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| Παράγοντας ασφάλειας: | 5:1 |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 1000 κιλά |
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
4 Mil UV Stabilization 6OZ Big Bag FIBC Durable Solution for Industrial Packaging
| Προστασία από την ακτινοβολία UV: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ασφάλεια κατά της υγρασίας: | - Ναι, ναι. |
| Απόδειξη σκόνης: | - Ναι, ναι. |
Anti Static Baffle Bag The Perfect Packaging Solution for Your Business Needs
| Απρόσβλητο από την σκόνη: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| διάφραγμα: | - Ναι, ναι. |
6mil Thickness Ventilated Bulk Bags with UV Stabilization
| Dust Proof: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Color: | White |
Μεγάλες μαζικές τεράστιες τσάντες Fibc εμπορευματοκιβωτίων 1 τόνος 1,5 τόνος 2 τόνος για τη μεταφορά 38*38*50»
| Contruction: | Κυκλικός |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2200lbs σε 3000lbs |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
Αγώγιμη UV ανθεκτική μεγάλη τσάντα λιπάσματος με την αντίσταση γδαρσίματος
| Υλικό: | Αγώγιμο ύφασμα |
|---|---|
| Στατική αποσύνθεση: | Λιγότερο από 0,5 δευτερόλεπτα |
| Αντίσταση στο νερό: | Καλός |
Μεγάλες μαζικές τεράστιες τσάντες Fibc εμπορευματοκιβωτίων 1 τόνος 1,5 τόνος 2 τόνος με τη νάυλον Webbing ανύψωση
| contruction: | Εγκύκλιος |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2200lbs σε 3000lbs |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
4 Lifting Loops Jumbo Bag for Filling and Easy Lifting Demands
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Coating: | UV Resistant |

