Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ 500kg fibc jumbo bags ] αγώνας 36 προϊόντα.
Μεγάλος Σάκος FIBC με 2 Βρόχους Ανύψωσης και Ικανότητα Ανύψωσης 500-2500kg Κατασκευασμένος από Ανθεκτικό Πολυπροπυλένιο
| MOQ: | 500pcs |
|---|---|
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
2500 LBS Big Bag FIBC Heavy-Duty Solution for Large-Scale Material Packaging
| Βάρος: | 1.5 κιλά |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Τοπ επιλογή: | Γεμίζοντας σωλήνες |
τεράστιες FIBC 1000kg 2200lbs βαρέων καθηκόντων μεγάλες τσάντες τόνου τσαντών
| contruction: | Εγκύκλιος |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2200lbs σε 3000lbs |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
500kg ΤΥΠΟΣ C groundable αγώγιμο διάφραγμα big bags για ξηρά εύφλεκτα προϊόντα
| Ικανότητας: | 500 KG |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
4400lbs Blue Fibc Αντιστατικές Χονδρικές Θάσκες Αειφόρος Λύση για συσκευασία
| UV προστασία: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Ακαθόρυβοι αντισυμπιεστικοί αντιστατικοί σάκοι χύδην |
| Μέγεθος: | 35 x 35 x 50 ίντσες |
1000kg επικυρωμένο τα Η.Ε μαζικό υφαμένο τσάντες τοποθετημένο σε στρώματα PP ύφασμα
| Υλικό: | Υφαντό PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μεγάλη τσάντα με την πιστοποίηση των Η.Ε |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
1500kg τα PP τεράστιο Fibc 4 Η.Ε βρόχων πιστοποίησαν τις μαζικές τσάντες
| Ικανότητα: | 600kg |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
1 αερισμένες οι τόνος τσάντες Fibc στήριξαν μη τον έξοχο σάκο
| Όνομα προϊόντων: | μη-στηριγμένη μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
| Δυνατότητα: | Αντιστατικός |
1000kg υφαμένο PP έξοχο μαζικό προσαρμοσμένο τσάντα λογότυπο σάκων
| Όνομα προϊόντων: | στηριγμένη αγώγιμη μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Δυνατότητα: | Αντιστατικός |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
Αερισμένες συνήθεια μαζικές τσάντες, υφαμένη PP τσάντα για το καυσόξυλο συσκευασίας
| Όνομα Προϊόντος: | Τσάντα Upanel |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 35*35 " “, 36*36” “, 39*39», |
| Χρώμα: | άσπρος, μπλε, |

